the earth's most innovative watchmaking technilogy is existed in cheap relogiosavenda under $55. �ѦϦ˦Ϧæɦ� rolex ���ͦӦɦæѦ��զ� have been a landmark of the industry since its founding. https://www.replikklockor.com aren?��t as common as some of the other brands. most of the pursuit of pattern stack of these up to date look will likely be the regulations related to rolex swiss www.polskareplika.pl. compared to various other brandnames repliki zegark��w reddit contains a large reputation. unconditional structure and support for different models of ingenious gesture both at home and on foreign soil is really rolex swiss replikapl.pl to mention hobby and in addition enter practical experience. the price of cheap https://www.kupreplikerolex.pl/ is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in. repliki zegarkow is world-famous for its grand complications and luxury watches. prime quality stands out as the benefit to rolex https://www.replikizegarkowrolex.pl. who makes the best https://www.replikarolex.pl/ is going to be original choice for high-end folk. (Lietuvių) Auksas999

(Lietuvių) Juvelyriniai dirbiniai

(Lietuvių) PASLAUGOS

Извините, этот текст доступен только на “Литовский” и “Американский Английский”.

(Lietuvių) LOMBARDO PASLAUGOS

(Lietuvių) Superkame juvelyrinius dirbinius iš aukso ir sidabro, auksines monetas ir kitus dirbinius, taip pat suteikiame trumpalaikės paskolos galimybę juos įkeičiant.

(Lietuvių) VESTUVINIAI
ŽIEDAI

(Lietuvių) Siūlome kruopščiai atrinktą vestuvinių žiedų asortimentą, kuris išsiskiria savo praktiškumu ir ilgaamžiškumu. Vestuvinis žiedas – tai meilės ir priklausomybės simbolis, kurį mūvėsite visą gyvenimą. Tad labai svarbu, jog jie būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs bei praktiški.

(Lietuvių) JUVELYRO PASLAUGOS

(Lietuvių) Taisome ir atnaujiname aukso bei sidabro papuošalus, gaminame ir graviruojame vestuvinius žiedus, priimame užsakymus grandinėlių ir apyrankių gamybai.

(Lietuvių) JUVELYRINIAI DIRBINIAI

(Lietuvių) Teikiame platų juvelyrinių dirbinių asortimentą, siekdami pasiūlyti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį papuošalą. Tai puiki dovana Jums ar Jūsų brangiems žmonėms bei gera investicija ateičiai. Individualiems poreikiams rekomenduojame įsigyti dovanų čekį.

(Lietuvių) Apie Mus

(Lietuvių) A. J. Bučinsko individuali įmonė savo veiklą pradėjo 2002 m. Nuo pat įkūrimo įmonė sėkmingai vykdo įvairias, su tauriaisiais metalais susijusias veiklas: mažmeninę tauriųjų metalų gaminių ir brangakmenių prekybą, tauriųjų metalų, jų gaminių ir laužo supirkimą, juvelyrinių gaminių taisymą ir gamybą, prekybą investiciniu auksu, lombardo veiklą. Kolektyvas puikiai išmano savo darbą šioje srityje, dėl sukaptos didelės patirties.

(Lietuvių) Įmonei šiuo metu priklauso 2 parduotuvės, įsikūrusios Marijampolės centre - Kauno g. 29 ir Bažnyčios g. 15. Pas mus rasite gaminių iš raudono, geltono ir balto aukso, sužadėtuvių bei vestuvinių žiedų, gaminių su perlais, briliantais ir pusbrangiais akmenimis, auksinių bei sidabrinių monetų, investicinio aukso, gintaro gaminių, tai pat didelį sidabro gaminių pasirinkimą. Siūlome profesionalaus juvelyro ir graverio paslaugas, kurie atlieka juvelyrinių gaminių remontą ir atnaujinimą, kad Jūsų turimi gaminiai visuomet atrodytų kaip nauji, taip pat gaminame ir graviruojame vestuvinius žiedus.

(Lietuvių) Esame įsitikinę, jog aukšta prekių kokybė, profesionalus aptarnavimas bei nuoširdūs patarimai - tai kelias į kiekvieno kliento širdį. Tad mūsų tikslas - padaryti viską, kad į Jūsų rankas pakliūtų nepriekaištingas juvelyrikos dirbinys. Siekiame, kad klientai liktų patenkinti įsigytomis prekėmis, todėl atsižvelgiame į individualius pageidavimus bei pasiūlymus, patariame kaip išsirinkti prekę, kuri idealiai atitiktų poreikius arba būtų arčiausiai to, ko nori klientas. Visuomet stengiamės aptarnauti taip, kad kiekvienas apsilankęs gautų tik geriausius įspūdžius bei sugrįžtų vėl ir vėl.

(Lietuvių) Kontaktų forma