Juvelyrika Marijampolėje

Kokybiški juvelyrikos gaminiai Marijampolėje

Tai yra puiki dovana Jums ar Jūsų brangiems žmonėms bei gera investicija ateičiai.

Taip pat, mes siūlome visas paslaugas, susijusias su juvelyriniais dirbiniais: žiedų, papuošalų gamyba, graviravimas, taisymas, atnaujinimas. Džiaugiamės, kad jau daug metų klientai mumis pasitiki ir savo juvelyrinius gaminius patiki mums, nes mes stengiamės išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius.

Mūsų asortimentas apima platų juvelyrinių dirbinių pasirinkimą: nuo segių, iki pakabukų, auskarų ir, žinoma, žiedų. Gaminius galite rinktis iš raudono, geltono ir balto aukso, pas mus taip pat yra aukso ir sidabro žiedai sužadėtuvėms bei vestuvėms, gaminiai su perlais, gaminiai su briliantais ir pusbrangiais akmenimis, auksinės bei sidabrinės monetos, investicinis auksas, gintaro gaminiai, didelis įvairių sidabro gaminių pasirinkimas. Be to, siūlome profesionalaus juvelyro ir graverio paslaugas, graviruojame aukso ir sidabro vestuvinius žiedus, kitus gaminius, priimame užsakymus grandinėlių ir apyrankių gamybai. Mūsų juvelyras turi ilgametę patirtį ir dirba itin preciziškai, todėl užtikriname juvelyrinių dirbinių kokybę. Jam galite patikėti tiek gaminių taisymą, atnaujinimą, tiek naujos juvelyrikos gamybą.

Galime pasigirti itin kokybiška juvelyrika Marijampolėje, kur kiekvienas klientas ras savo poreikius atitinantį gaminį.

Mūsų juvelyrikos salonai Marijampolėje siekia pasiūlyti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį papuošalą, todėl savo juvelyrinių dirbinių asortimentą nuolat pildome kokybiškais gaminiais, kad galėtumėme Jums pasiūlyti kuo platesnį gaminių pasirinkimą. Nepaisant to, mums labai svarbu, jog juvelyriniai dirbiniai būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs bei praktiški, tam skiriame daug dėmesio tiek atrinkdami naujas juvelyrinių gaminių kolekcijas, tiek gamindami įvairius dirbinius pagal užsakymą. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai yra nešiojami nuolat, todėl itin svarbu, kad jie būtų patogūs, nesmuktų nuo piršto, nekliūtų už įvairių daiktų, tačiau kartu būtų ir gražūs. Tokius vestuvinius žiedus galime pasiūlyti tiek pas mus įsigyti, tiek pasigaminti.

Vestuvinių žiedų rinkimasis – tai atsakingas darbas, pirmiausia reikėtų nuspręsti kokio aukso, formos ir dydžio žiedų norėtumėte.

Galime pasiūlyti geltono, balto ir rožinio aukso žiedus, inkrustuoti brangakmenius ar pusbrangius akmenis, taip pat, išgraviruoti norimus žodžius ar inicialus. Kuopščiai atrinktą vestuvinių žiedų asortimentą, kuris išsiskiria savo praktiškumu ir ilgaamžiškumu, visada galime pasiūlyti savo juvelyrikos salonuose. Vestuvinis žiedas – tai meilės ir priklausomybės simbolis, kurį mūvėsite visą gyvenimą, todėl, kaip ir minėjome, labai svarbu gaminio kokybė bei patogumas. Taip pat, siūlome ir aukso ar sidabro sužadėtuvių žiedus, kurių pasirinkimas mūsų parduotuvėse itin gausus . Jeigu taip nutiks, kad patinkančių vestuvinių ar sužadėtuvių žiedų mūsų asortimente nerasite, mūsų juvelyras Jums juos mielai pagamins. Galime pagaminti tiek klasikinius, tiek išskirtinio dizaino vestuvių ar sužadėtuvių žiedus, Jums tereikia susisiekti su mumis arba apsilankyti viename iš mūsų salonų ir išsakyti savo pageidavimus, o mes juos įgyvendinsime.

Pačiame centre, Marijampolėje, įsikūrusios dvi mūsų parduotuvės, adresu Kauno g. 29 ir Bažnyčios g. 15. Abiejų parduotuvių kolektyvas puikiai išmano savo darbą šioje srityje, ir dėl sukaptos didelės 18 metų patirties galės Jums be vargo patarti bei padėti išsirinkti bet kokius gaminius, ar tai būtų vestuviniai ar sužadėtuvių žiedai, ar gaminiai su briliantais, ar kiti juvelyriniai gaminiai. Aptarnavimui teikiame itin daug dėmesio, todėl visuomet atsižvelgiame į individualius pageidavimus bei pasiūlymus, patariame kaip išsirinkti prekę, kuri idealiai atitiktų poreikius arba būtų arčiausiai to, ko ieškote. Esame įsitikinę, jog aukštos kokybės juvelyrika Marijampolėje, profesionalus aptarnavimas bei nuoširdūs patarimai – tai kelias į kiekvieno kliento širdį.